.

.

Новиот Бренд HengXC Кулер за Лаптоп Вентилатор за Acer Стремат 5740 5741 5742 5742G 5551 5552 5552G 5251 5252 TM5740G TM5741 TM5742G

Новиот Бренд HengXC Кулер за Лаптоп Вентилатор за Acer Стремат 5740 5741 5742 5742G 5551 5552 5552G 5251 5252

Оценка на посетителот:

DEN 312.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
HengXC
Апликацијата Лаптоп Големина:
Универзална
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Производи Статус:
Акции
Тип:
Еден Фанови
USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
Се стремат 5740 5741 5742 5742G 5551 5552 5552G 5251 5252 TM5740G TM5741 Т

Купувачи како што избираат