.

.

Туш кабина додатоци туш ролери CY-801-M туш вратата макара

Туш кабина додатоци туш ролери CY-801-M туш вратата макара

Оценка на посетителот:

DEN 540.00 -10 %
DEN 600.00
Залиха
Достапно за нарачка


оваа ролери материјал обично имаат две избор , со екипажот или не со членови на екипажот ( бакар )
ние обично испраќање стоки , кој во парк , ние испрати кои, но две материјал fuction е иста ,, се е ок
превозот
Ние ќе брод објектот преку пост воздух mail во рок од 24 часа, обично тоа ќе потрае 10~17 работни дена за да го добие. Поради влијаат на светот snowstorm во оваа зима, пост време може да биде малку подолг, ако не сте го доби на објектот во времето, pls чекаат трпеливо уште неколку дена и ќе го добие. Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls контактирајте со нас, ние ќе ви понуди емс превозот надомест за оваа точка. ЗАБЕЛЕШКА : За причините на локалните обичаи и пост, пост време да се ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ШПАНИЈА и МЕКСИКО е малку подолго во споредба со другите земји, обично тоа ќе потрае 25~30 работни дена. Гостинот од 3 земји може да почека paciently за да се добие објект.
за нас
Ние сме добра продавачот за да се верува и да се има 5 години да продаде искуство.Ние ќе бидат задоволни да се воспостави деловни односи со луѓе од сите во светот. Исто така, Наредби се добредојдени да веледрогерија.Ние ќе се потрудиме за услугата и список се повеќе и повеќе добра и најниска цена предмети во нашата продавница.Ние ќе многу мило ако ние може да се добие вашиот позитивни повратни информации, а нашиот систем автоматски ќе ве остави Позитивни повратни информации по добиеме Позитивен фидбек. Ако имате прашања за нас или нашите предмети, pls само пратете e-mail на нас, ние ќе ги реши сите проблеми и прашања предизвика за вас.
контактирајте со нас
За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе одговориме на вашите e-mail во 1 работен ден. Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail, ве молиме проверете ја вашата е-пошта за сите одговори. Исто така, ве молиме вклучувајќи ја вашата e-mail адреса, кога ќе поставуваат прашања преку .
На нашиот веб-Сајт is : www.phscywjc.com;
Добредојдовте на нашата веб-страница
Pinghu Град Chuang Ye Хардвер Фабрика
туш макара Materilal : туш кабина пластични макара лежишта
макара дијаметар : 22 MM 23 MM 25ММ 27 MM
макара дебелина : 6 MM
место на orgin : жеџијанг (Копно)
може да се закачите на стакло дебелина од 4 MM да 6 MM,
Како што е прикажано на Сликата :
На fter ќе ми даде цел ,ве молам оставете ме порака : напишете треба валјак со дијаметар , на пример : треба дијаметар 25мм ,, оставете порака : дијаметар 25мм ,,, ако не ми кажете дијаметар, тогаш јас да знам како да го испратам до тебе ,и исто така одложување испрати време ,,, се надевам дека ќе може да го разбере
Ве молиме контактирајте со нас пред купување, со цел за навремена испорака
Превозот макара на е бројот што треба да имаат односи
Тежината на производот е врз основа на бројот на вашата

Карактеристики на предлогот

боја:
20MM, 22MM, 23MM, 25ММ, 27MM
Фах Материјал:
Акрилик
Отворен Стил:
Зглоб
Рамка Површина По Завршувањето:
Electroplate
Изглед Стил:
ЛАК
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
КИП-801
Стакло Дебелина:
6mm
Обликот:
Дијамант Тип
Фах Форма:
дијамант
Рамка Материјал:
Алуминиум
Тип:
Туш Куќишта
Внатрешни Пареа:
Yes
Рамка Стил:
Со Рамка
Бренд Име:
Clarmonde
Туш Лента:
Не Се Вклучени
Додатоци:
Туш Главата Туш Колона
Дијаметар:
20MM 22MM 23MM 25ММ 27MM
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат