.

.

Моден Складирање Свитлива Светлина Перење Складирање Кошница Патна Мрежа Валкана Облека За Перење Кошеви Случаен Боја

Моден Складирање Свитлива Светлина Перење Складирање Кошница Патна Мрежа Валкана Облека За Перење Кошеви Случаен

Оценка на посетителот:

DEN 120.00 -34 %
DEN 182.40
Залиха
Достапно за нарачка

За сите врати производи, купувачи, МОРА да контактирате со нас за враќање адреса. Ние нудиме 14 дена гаранција за враќање на парите политика на враќање. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите дали можете да направи плаќање преку Pay Pal пред ставање на ред. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Прифаќаме само за плаќање преку Paypal.
inkfrog terapeak
i000000
На Ное-23-16 во 22 : 56 : 17 PST, продавачот додадени следните информации :
.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Опис : Вашата пофалба е нашата мотивација Тип : миење торба /складирање торба
Материјали : Најлон
Количина : 1pcs
Боја : случајно? Големина : 53cm * 30cm * 30cm Пакет се вклучени : 1x Миење Bagandom Боја?
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Ви благодариме за вашето разбирање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Карактеристики на предлогот

боја:
испрати случаен боја
Тип:
Складирање Кошеви
Број На Модел На:
JMFQ17031
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
облека
Материјал:
Најлон

Купувачи како што избираат