.

.

Водоотпорен автомобил резерви обратен камера авто жица 170 степен+4 ir +црна пластика школка автомобил следење на Mazda 2/3 2008/2009/2011

Водоотпорен автомобил резерви обратен камера авто жица 170 степен+4 ir +црна пластика школка автомобил следење

Оценка на посетителот:

DEN 1573.00 -15 %
DEN 1850.88
Залиха
Достапно за нарачка

High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.3" екран во боја количка за LCD монитор Висока резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини Спецификации : Домување материјал : ABS пластика големина на Екран : 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.3 инчи Резолуција : 800 W * RGB * 480 H Aspect ratio : 16 : 9 Напојување : DC 12 V±10% Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на мониторот
Автомобил следи параметри 4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd сензор
вода-доказ:
IP 69K

Купувачи како што избираат