.

.

100pcs / 50pcs 13mm / 15mm 2 дупка транспарентен бонбони боја акрилик копчиња и diy децата копчиња

100pcs / 50pcs 13mm / 15mm 2 дупка транспарентен бонбони боја акрилик копчиња и diy децата копчиња

Оценка на посетителот:

DEN 96.00 -10 %
DEN 106.08
Залиха
Достапно за нарачка


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Акрилик
Боја
Мешана боја (Случаен)
Количина
15mm 50pcs/многу;
13mm 100pcs/многу
( 250pcs, ве молиме кликнете на "" )
Големина
13mm / 15mm
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
A0101-001
Употреба
Висок квалитет акрилик копчиња,што се користи за дами мода,деца облека или други DIY декорација
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Карактеристики на предлогот

боја:
50pcs 15mm, 100pcs 13mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
Боење
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Niucky
Број На Модел На:
A0101-001
Обликот:
Круг
Декорација:
Sequins
Материјал:
acryl
боја:
мешана боја
Големина:
15mm/ 13mm

Купувачи како што избираат