.

.

10 компјутери/многу , Изгорени Рабовите Цвет на широк Чипка headband

10 компјутери/многу , Изгорени Рабовите Цвет на широк Чипка headband

Оценка на посетителот:

DEN 417.00 -21 %
DEN 528.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Цвет Големина - околу 3.
Пакување :
1.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Ви благодариме за вашето разбирање. Сите бои се предмет на реалните предмети .
Многу ви благодариме за вашето купување!
.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
EMS : 6-12 дена пристигна .
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. На тежина и големина се само за вашиот референца . ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот . оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. Фото Probs !! Или Партија .
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување . Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека .
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Пакетот вклучува : 10 компјутери . Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
100% Нови
Материјал : Сатен и Чипка
Бои : 10 различни бои како сликата .
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FD163
Тип На Објект:
Headwear
боја:
10 бои
is_customized:
Yes
Шема:
цвет декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS

Купувачи како што избираат