.

.

опашката светла за Мицубиши Pajero Sport 6 2009-2015 LED taillight Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

опашката светла за Мицубиши Pajero Sport 6 2009-2015 LED taillight Опашка Светилка задните трупот светилка

Оценка на посетителот:

DEN 17784.00 -5 %
DEN 18720.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за Мицубиши Pajero Sport taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Карактеристики на предлогот

Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Автомобил модел:
мицубиши pajero sport
Објектот Тежина:
6kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Година:
2009-2015
Специјални Функции:
Светилки drl
Lumens:
2600lm
Материјал Тип:
ABS
Извор На Светлина:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Напон:
12V
Име На Модел:
мицубиши pajero sport
Објектот Дијаметар:
40inch

Купувачи како што избираат