.

.

Керамички Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit врвка за околу Рака Појас Хривнија Црно Бело

Керамички Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit врвка за околу

Оценка на посетителот:

DEN 988.00 -0 %
DEN 988.32
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Керамички
- Затворач Тип : Пеперутка Тока
- Бенд Ширина(mm) : 22
- Бенд Боја : Роза Злато Црна, Црна, Розово Злато, Бела
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Надгради Линк Отстранување Алатка, 4 x Пролет Бар
Компатибилен Со : за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit
РОУЗ ЗЛАТО ЦРНА
ЦРНА
РОУЗ ЗЛАТО
БЕЛА
Како да се Користи Види Алатка :
1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме завртка anticlockwise додека просторот е доволно за полагање на бендот (користење на задната страна), имаат за цел во "ЈАМА" на линкот и завртка насока на стрелките на часовникот лесно, тогаш pin ќе се пресели надвор е многу лесно. Ако не можете да повлечете ја надвор, ве молиме да користите алатки како plier да се направи тоа.
2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка на едниот крај(предвид насока), се движи линк тесно доволно, така што на pin може да оди во дупка во другиот крај, а "ПРЕС" pin лесно од страна на предниот дел од линк за отстранување алатка или завртка, додека pin-от е се уште.
Забелешки :
- Постои резервен возач во задниот дел на линкот отстранување алатка. Ако едниот е скршен, само повлечете ја надвор со користење на алатки како plier, и внесете ја новата една.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Керамички
Бренд Име:
iWonow
Број На Модел На:
за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
пеперутка тока
Бендот Должина:
Други

Купувачи како што избираат