.

.

Голема 8*70mm ВИСТИНСКИ Црвено Гранка форма Корали и 7-9mm Бела Барок Бисер 18 Ѓердан-nec6161 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

Голема 8*70mm ВИСТИНСКИ Црвено Гранка форма Корали и 7-9mm Бела Барок Бисер 18 Ѓердан-nec6161 трговија на Големо/мало

Оценка на посетителот:

DEN 675.00 -24 %
DEN 888.00
Залиха
Достапно за нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 8*70mm ВИСТИНСКИ Црвено Гранка форма Корали и 7-9mm Бела Барок Бисер 18" Ѓердан-nec6161
Опис :
/ C Работи : ПРОДАЖБА Голема 8*70mm ВИСТИНСКИ Црвено Гранка форма Корали и 7-9mm Бела Барок Бисер 18" Ѓердан-nec6161 Должина/големина : 18inch / корални должина 40-70mm,ширина 5-10/ Бисер 7-9mm Затворач : Прстен Облик/ Боја : Гранка / Црвени и Бели S/N : nec6161 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
qingmos
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
8*70MM
Материјал:
Корални
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
nec6161
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
Расположение Tracker
Големина:
8*70MM
Обликот:
гранка
боја:
Црвена
Накит Тип:
Привезоци или Уроци
Главниот Камен:
Корални
Привезоци или Шарм Тип:
Шарм Приврзоци
Накит Главен Материјал:
бисер
Должина:
18
Должина:
18''

Купувачи како што избираат