.

.

9cm Влакна Ткаење Игли 50Units Криви Игли за Шиење 60mm C Форма Ткаење Игли трговија на Големо C Тип Игли на Ткаење

9cm Влакна Ткаење Игли 50Units Криви Игли за Шиење 60mm C Форма Ткаење Игли трговија на Големо C Тип Игли на

Оценка на посетителот:

DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка

50 компјутери Коса Needlle За Weft.C-во Облик на Игла Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 9cm Форма : В Количина : 50 PCS

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кука Игла
Број На Модел На:
Czhen 9
Бренд Име:
WASIG
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
9 CM
Количина:
50

Купувачи како што избираат