.

.

100sets 15/20/25/30мм половина круг стакло глобуси покрие diy сребро позлатен filigree круна двојно чипка работ база фах шишенцето приврзоци

100sets 15/20/25/30мм половина круг стакло глобуси покрие diy сребро позлатен filigree круна двојно чипка работ

Оценка на посетителот:

DEN 3276.00 -20 %
DEN 4095.84
Залиха
Достапно за нарачка


100sets 15/20/25/30мм половина круг стакло глобуси покрие diy сребро позлатен filigree круна двојно чипка работ база фах шишенцето приврзоци
Големина на Стаклена купола : За 15/20/25/30мм , 15/20/25/30мм послужавник, По поставено : Една чаша свет , една база , без додатен Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак Нашата продавница веб-страница :
други стил ве молиме проверете
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
15mm, 20mm, 25мм, 30мм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
15/20/25/30мм
Метали Тип:
Бакар

Купувачи како што избираат