.

.

22060-AA061 AS1011611B1 22060AA061 80249012 2131826 Удар Сензор За СУБАРУ ШУМИТЕ IMPREZA НАСЛЕДСТВО 2 1.6 2.0 2.2 2.5

22060-AA061 AS1011611B1 22060AA061 80249012 2131826 Удар Сензор За СУБАРУ ШУМИТЕ IMPREZA НАСЛЕДСТВО 2 1.6

Оценка на посетителот:

DEN 422.00 -12 %
DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број 22060-AA061, AS1011611 B1, AS10116, 2131826, 80249012, 213-1791 DKS503, DKS510, 71-6669, 158-0919, SU4989, 89052894, 716669 80249012, 65017 , AS10116, KS-SB-AA061, 213-1826 , KS96, SU4989 За СУБАРУ ШУМИТЕ (SF) 2.0 EJ20 1994cc 90kw Затворени Off-Road Возило 1997-2002 IMPREZA Купе (GFC) 1.6 EJ16 E 1597cc 66kw Купе 1996-2000 IMPREZA Купе (GFC) 1.6 4 WD EJ161 1597cc 66kw Купе 1996-2000 IMPREZA Купе (GFC) 2.0 Турбо 4 WD EJ20 G 1994cc 155kw Купе 1996-2000 IMPREZA Имот (GF) 1.6 јас 4 WD EJ16 1597cc 66kw Имот 1992-2000 IMPREZA Имот (GF) 2.0 4 WD EJ20 1994cc 85kw Имот 1995-2000 IMPREZA Имот (GF) 2.0 јас Турбо 4 WD EJ20 (Турбо) 1994cc 155kw Имот 1994-2000 IMPREZA Салон (GC) 1.6 јас EJ16 1597cc 66kw Салон 1992-2000 IMPREZA Салон (GC) 2.0 јас 4 WD EJ20 1994cc 85kw Салон 1995-2000 IMPREZA Салон (GC) 2.0 Турбо GT 4 WD EJ20 (Турбо) 1994cc 155kw Салон 1994-2000 НАСЛЕДСТВО Мк II (BD, BG) 2.0 јас EJ20 E 1994cc 85kw Салон 1994-1999 НАСЛЕДСТВО Мк II (BD, BG) 2.0 јас 4 WD EJ20 1994cc 85 4 Салон 1994-1999 НАСЛЕДСТВО Мк II (BD, BG) 2.2 јас 4 WD EJ22 EMPI 2212cc 94kw Салон 1994-1999 НАСЛЕДСТВО Мк II (BD, BG) 2.2 јас 4 WD EJ22 EMPI 2212cc 96kw Салон 1996-1999 година НАСЛЕДСТВО Мк II (BD, BG) 2.5 јас 4 WD EJ25 D 2457cc 110kw Салон 1996-1999 година НАСЛЕДСТВО Мк II Имот (BD, BG) 2.0 јас EJ20 EMPI 1994cc 85kw Имот 1994-1998 НАСЛЕДСТВО Мк II Имот (BD, BG) 2.0 јас 4 WD EJ20 1994cc 85kw Имот 1994-1998 НАСЛЕДСТВО Мк II Имот (BD, BG) 2.2 јас 4 WD EJ22 EMPI 2212cc 94kw Имот 1994-1998 НАСЛЕДСТВО Мк II Имот (BD, BG) 2.2 јас 4 WD EJ22 EMPI 2212cc 96kw Имот 1996-1998 НАСЛЕДСТВО Мк II Имот (BD, BG) 2.5 јас 4 WD EJ25 D 2457cc 110kw Имот 1996-1998

Карактеристики на предлогот

Hysteresis:
F00E 170 465 LKS134 83517 83.517
Стил:
Piezoelectric Тип
Мерен Опсег:
0 986 JG0 834 22060 AA061
Повторливост:
F 00E 170 465 KS206 70040 7517614 J5677002
Резолуција:
0986 JG0 834 22060AA061 550621
Тип На Сензор:
Холцер
Чувствителност:
0986JG0834 AS10116 0907099
линеарна:
F00E170465 22060-AA061 87614
Тип:
Resonant Режим
Бренд Име:
ZCAUTO

Купувачи како што избираат