.

.

Нови Карбонски Влакна Additonal Кочница Светлина Налепница На Декоративни Предмети За Land Rover Evoque Запре Светилка Украсување Налепница Автомобил Стил

Нови Карбонски Влакна Additonal Кочница Светлина Налепница На Декоративни Предмети За Land Rover Evoque Запре

Оценка на посетителот:

DEN 190.56
Залиха
Достапно за нарачка


Карбонски Влакна Задните Сопирање Светлина Декорација Покрие Налепници Случаи За Land Rover Evoque Запре Светилка Украсување Налепница Автомобил Стил
1.Опис : x
-Име на производ : кочница светлина налепница за Land Rover Evoque
-Боја : црна
-Материјал : 3 D карбонски влакна
-Пакет се Вклучуваат : 1 компјутер кочница светлина налепница
-Функција : декорација,заштита
2.Настава :
-На сопирачката светилка позиција со крпа за да ги избрише чисти.
-На сопирачката налепници симнат.
-Во однос на позицијата на сопирачките, светлата за налепници, паста.
-Со картичка налепници bulldozed.
-Покривање на површината на трансфер филм солза.
-Инсталација е завршена.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Бренд Име:
MyHung
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Име На Модел:
20285
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Модел:
На Тоа Етикетата
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
3d карбонски влакна
caar модел:
За Land Rover Evoque
Модел:
автомобил кочница светлина налепница
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Купувачи како што избираат