.

.

Дамка Свила Цвет Вештачки Невестата Деверуша Врвка За Околу Рака Corsage Матурска Партија Оркестарот Девојка Хривнија Булчински Wristband Свадба Цвет

Дамка Свила Цвет Вештачки Невестата Деверуша Врвка За Околу Рака Corsage Матурска Партија Оркестарот Девојка

Оценка на посетителот:

DEN 244.00 -9 %
DEN 268.32
Залиха
Достапно за нарачка


100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1 компјутер Материјал : Свила Цвет Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Слика Show 1

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Број На Модел На:
10001
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Купувачи како што избираат