.

.

Бесплатен превозот Лист форма Целосна Нерѓосувачки Челик Мали Преклопен Нож Мини Џебен Нож Кампување Тактички Опстанок Ножеви EDC Алатки

Бесплатен превозот Лист форма Целосна Нерѓосувачки Челик Мали Преклопен Нож Мини Џебен Нож Кампување Тактички

Оценка на посетителот:

DEN 298.00 -10 %
DEN 331.20
Залиха
Достапно за нарачка

Производ параметри Целосна должина : 11.5 cm должина на Ножот : 5cm Сечилото дебелина : 1.5 mm Тежина : околу 55g Материјал : не ' Рѓосувачки челик Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот . Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. Пратката 1. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние испратени од Хонгконг Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Повратни информации 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Зелена
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МАРС MADAM
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
П-1847
Тип:
џебен нож

Купувачи како што избираат