.

.

Мека TPU Печатење Случај за Леново A2010 На 2010 4.5 Задниот Поклопец Делукс Кожата Coque за леново На 2010 / A2580 / A2860 Angus 2 Кеси

Мека TPU Печатење Случај за Леново A2010 На 2010 4.5 Задниот Поклопец Делукс Кожата Coque за леново На 2010

Оценка на посетителот:

DEN 75.00 -39 %
DEN 122.88
Залиха
Достапно за нарачка

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Или не, ве Молам, точно пред исплата.Овие се купувачите одговорност.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Квалитет на производи со најниската можна цена. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Искусни КК постапка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. Компатибилен Модел на Телефон : за Леново A2010 Angus 2
3.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Совршено одговара на обликот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
4.5 inches 131.5 x 66.5 x 9.9 mm
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Леново A2010 Angus 2
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Димензии:
131.5 x 66.5 x 9.9 mm (5.18 x 2.62 x 0.39 in)
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Купувачи како што избираат