.

.

HSM sapato feminino Секси Сандали, Златни Дното Посочи Пети Пумпи 14cm Тенки потпетици високи Потпетици жена чевли Плус 44 45 46 47 48 49

HSM sapato feminino Секси Сандали, Златни Дното Посочи Пети Пумпи 14cm Тенки потпетици високи Потпетици жена

Оценка на посетителот:

DEN 1014.00 -52 %
DEN 2112.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Големина:
40,41,42,43,44,45,46,47,48,49
Високи потпетици:
13.5 cm
Платформа:
свадба чевли
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Стил:
висока пета чевли
Пети Стил:
затворена пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Кожа Стил:
Патент Кожа
Декорација:
Cut-Испис
Чевли Ширина:
ExtraWide(E+)

Купувачи како што избираат