.

.

Супер Луксузни Злато Голф Ознака Смена Еас Тешко Ознака Detacher 12000gs

Супер Луксузни Злато Голф Ознака Смена Еас Тешко Ознака Detacher 12000gs

Оценка на посетителот:

DEN 960.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики
1.Супер магнетни detacher,магнетна сила е 12000 GS
2.Висок квалитет на алуминиум школка
3.Лесно да се отстранат сите видови на ознаките од облека,капа,чевли,итн
4. Мултифункционален,Компатибилни со : сите видови на хард ознаки
Димензија
φ73*35mm
Mareial
Алуминиум
Тежина
500g
Магнетна сила
12000 GS
Пакување
1pcs / кутија
Превозот и Плаќање
Одбие да го користите евтини курир,сите курир ние ги користиме има следење на информации на интернет,така што клиентот ќе може да се запознаете со најновите статус на нивните производи.Ако ви требаат повеќе брзи превозот како DHL,fedex,UPS, ве молиме да се консултирате со нас за да го ревидира цена
ако имате проблем со плаќање aliexpress,можете да контактирате со нас за да го користите wesetrn унија или tt банкарски трансфер која може да се добијат дополнителни 5% попуст
Едно Решение
Ние би ви предлагаме решение според вашиот портал ширина и merchandize
Тогаш ви препорачуваме да го целиот сет машина што ќе се користи и други еас додатоци ќе треба
Според неодамна објавените Глобалната Малопродажба Кражба Барометар, глобалната продажба на мало кражба достигна $104.5 милијарди долари во минатата година. Факт е shoplifiting е во пораст и тоа се случува денес.

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато
Екранот:
No
Бренд Име:
Elice
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Лозинката Тастатура:
No
Зона Број:
no
Видео Интерфејс:
No
Големина:
35*73mm
Комплет За Конфигурација:
Вратата Сензор
Алармот Тип:
Алармот
Излез Број:
no
Наоружува Тип:
смарт картичка
Број На Модел На:
YG-J06
моќност:
no
боја:
луксузна злато
Големина:
35*73mm
Тежина:
0.45 kg
магнет сила:
12000gs
Употреба:
отстрани тешко ознаки

Купувачи како што избираат