.

.

Автомобил-стил, Цртан филм Гарфилд Смешни Автомобили Налепница и Decal Симпатична Автомобил Додатоци за Bmw Форд Фокус Фолксваген Шкода Рено Киа Тојота

Автомобил-стил, Цртан филм Гарфилд Смешни Автомобили Налепница и Decal Симпатична Автомобил Додатоци за Bmw

Оценка на посетителот:

DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

Автомобил-стил, Цртан филм Гарфилд Смешни Автомобили Налепница и Decal Симпатична Автомобил Додатоци за Bmw Форд Фокус "Фолксваген ""Шкода ""Рено" Киа Тојота Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како 4he слики покажуваат
Големина : 14x10 cm Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил-стил, Цртан филм Гарфилд Смешни Автомобили Налепница и Decal Симпатична Автомобил Додатоци за Bmw Форд Фокус "Фолксваген ""Шкода ""Рено" Киа Тојота Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух. 2.вода ставете ќе биде објавена на сајтот чисти одземени на сите, на крајот или на хартија,воден чистење агент распрска на телото лепило област и налепници на површината за џвакање постави добра позиција, на налепница внимателно прилог на возило тело со пластични scraper стружење,стружење од водата и воздухот. природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот. Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Aliauto
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
автомобил налепница
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0.02cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче

Купувачи како што избираат