.

.

316l Хируршки Челик Со Јасни Гем Циркон Цвет Уво Tragus Бар ' Рскавица Earring Студ Пирсинг Мода Накит За Секси Девојки

316l Хируршки Челик Со Јасни Гем Циркон Цвет Уво Tragus Бар ' Рскавица Earring Студ Пирсинг Мода Накит За Секси

Оценка на посетителот:

DEN 68.00 -0 %
DEN 68.16
Залиха
Достапно за нарачка

Опис *Бренд : SHUIMEI *Материјал : 316l Хируршки Челик&Месинг&Циркон *Вратило Големина : околу 1.2*5.5 мм *Топка Големина : 4mm *Цвет Врвот : 6.7 mm/5.8 мм *Боја : Choosable(Злато,Сребро) *Стил : Цвет Уво ' Рскавица Tragus *Многу 1pcs *Гаранција : 12 месеци гаранција
Плаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас, *За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена *Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SMT210
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Метали Тип:
Цирконот
вратило големина:
околу 1.2*5.5 мм
Материјал:
316l Хируршки Челик&Месинг&Циркони
многу:
1pcs
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Цвет Уво Tragus ' Рскавица
Топката Големина:
4mm
боја:
Choosable(Злато,Сребро)
цвет врвот:
6.7 мм,5.8 mm

Купувачи како што избираат