.

.

Моден Кристал Европски Стил Шарм Монистра Микро Отвори Метал Кристал Spacer Монистра За Мажи Хривнија DIY Оригиналниот Накит Одлуки

Моден Кристал Европски Стил Шарм Монистра Микро Отвори Метал Кристал Spacer Монистра За Мажи Хривнија DIY Оригиналниот

Оценка на посетителот:

DEN 77.00 -15 %
DEN 90.24
Залиха
Достапно за нарачка


1.Моден Кристал Европски Стил Шарм Монистра Микро Отвори Метал Кристал Spacer Монистра За Мажи Хривнија DIY Оригиналниот Накит Одлуки
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7. Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PZ0155
Објектот Тежина:
1.85g
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
геометрија
Големина:
9.2*7.6mm
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Занает:
позлата
is_customized:
Yes
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5mm

Купувачи како што избираат