.

.

2018 Европа High-end Бренд Грб Волна, Свила Ткаенини diy Merino Волна Кашмир Ткаенини Мазни и Сјајни Анти-статички Еластична злато Ткаенини

2018 Европа High-end Бренд Грб Волна, Свила Ткаенини diy Merino Волна Кашмир Ткаенини Мазни и Сјајни Анти-статички

Оценка на посетителот:

DEN 1581.00 -34 %
DEN 2394.72
Залиха
Достапно за нарачка


2017 Европа High-end Бренд Грб Волна, Свила Ткаенини diy Merino Волна, Свила Кашмир Ткаенини Мазни и Сјајни Анти-статички Еластична злато Ткаенини
Топло Совет : Овде производ е продаден врз основа на метрички единици (CM ). Ако ви се користи за да се Двор, ве молиме погледнете тука : 100 CM=1.093 Двор или 50 CM=0.546 Двор.
Како и за тоа колку треба да нарачате, ве молиме распрашајте се за вашиот прилагоди, бидејќи ние не знаеме стилот ќе се носат. Но, ако сакате 1meter, што е 2 парчиња =148cm* 50cm*2; Ако сакате 1.5 метри, што е 3 парчиња=148cm* 50cm*3;2meters= 148cm* 50cm*4, итн. Благодарам многу!
Производ : 2017 Австралиската Merino Кашмир Волна Палто Ткаенини
Содржина : Кашмир 17.3%, Волна 79.5%, Chinlon3.2%
Ширина : 148cm
Купување на Единица : 148*50cm/ компјутер, ако сакате повеќе, ние не се прекине.
Тежина : 580g/m
Се применуваат за : High-end Бренд Палта
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нашите предмети!
Прв Избор Забелешка
Ако имате потреба од големи количини на стока, ве Молиме контактирајте со нас и ние би можеле да разговараат за време на испорака и цена.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро. Ве молам дозволете ми да знам било questiones пред наддавање ако имате.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратена. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
Прв Избор На Пратката
1. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2. Напишете детали во коментар кога ќе ги нарачате.
3.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 .Генерално, ние ги користиме Кина Пост или ЕМС за вас да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Прв Избор На Повратни Информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Плетени Тип:
Tricot
Материјал:
Волна / Кашмир
Техника:
Nonwoven
Тип:
Challie Ткаенина
Стил:
Лента
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
148cm
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Велур Ткаенина Тип:
Други
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-Статички
Производот:
2017 high-end Волна Палто Merino Кашмир Ткаенини
BRD:
КУЛ Мода! COOOL Живот!
Модел Бр.:
ML14016
Ширина:
148cm
Купување Единица ( Парче ):
50cm
Тежина:
580g/m
Содржина:
Cashmere 17.3%, Волна 79.5%, Chinlon3.2%
Употреба:
Се користи за високо-крај Бренд Палта
Бои:
мулти бои
Топло совети:
Парче е 148*50cm, ако сакате повеќе, ние не се прекине.

Купувачи како што избираат