.

.

3pcs/многу J410 3 Големини Сунѓерот Тркала DIY Модел Фиксно Крило Авион Подвозјето Мека Тркало Мало Тркало Бесплатен Превозот Русија

3pcs/многу J410 3 Големини Сунѓерот Тркала DIY Модел Фиксно Крило Авион Подвозјето Мека Тркало Мало Тркало

Оценка на посетителот:

DEN 147.00 -5 %
DEN 155.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.5 mm
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ако не сте задоволни со нашата продавница. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.05 мм, со дијаметар од 40 mm, дебелина 11 mm
L : отвор со дијаметар 3.
Време на испорака само за референца.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.И корисни коментари за други клиенти.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.05 мм, со дијаметар 60 mm, дебелина 17.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Ние ќе процесот секоја parcelss.05 мм, со дијаметар од 30 мм, дебелина 11 mm
М : отвор со дијаметар 2.
3pcs/многу J410 3 Големини Сунѓерот Тркала DIY Модел Фиксно Крило Авион Подвозјето Мека Тркало Мало Тркало Бесплатен Превозот Русија
Пакетот вклучува : 3 еез
Големина на :
S : отвор со дијаметар 2.

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/

Купувачи како што избираат