.

.

Рачно изработени шупливи јајца подарок за роденден на Божиќ декорација свадба Дома Опремување на Вљубените женски склопот

Рачно изработени шупливи јајца подарок за роденден на Божиќ декорација свадба Дома Опремување на Вљубените

Оценка на посетителот:

DEN 11335.68
Залиха
Достапно за нарачка


[опис на производот Киргистан : столар занаети фабрика] (Занаетчиски Куќа) изгризано јајце, цели јајца со шупливи дизајн, фина изработка, чиста рачно изработени занаетчиски, на дното на златната топка база
[ Употреба и функција на производот : роденденски подарок, денот на Вљубените, Божиќ подарок, свадба подарок, дома декорација, уметности и занаети лична колекција
[производ големина] : Висина : 14cm, дното дијаметар : 5.8 cm
[music] : нема музика
[производ број] : УМЕТНОСТ-133
Производите се зема во вид. Со преземање на слики на светлината или експлицитна причини, производ во боја може да биде мала пристрасност
Сиромашните. Ве молиме да обрнете внимание!

Карактеристики на предлогот

Применливи фестивал:
Божиќ
Стил:
Едноставен модерен
Применливи пол:
Љубовници

Купувачи како што избираат