.

.

Сопствени 3d таванот мурали позадина Шарени спирала 3d позадина за таванот за дневната соба не-плетени таванот мурали

Сопствени 3d таванот мурали позадина Шарени спирала 3d позадина за таванот за дневната соба не-плетени таванот

Оценка на посетителот:

DEN 611.00 -49 %
DEN 1197.60
Залиха
Достапно за нарачка


Производи име : 3d таванот и ѕидот ,3d таванот налепници , 3d таванот налепници , 3d таванот мурали позадина , таванот мурали позадина , 3d тавански плочки , 3d таванот слика , 3d фотографија таванот , 3d позадина таванот , 3d мурали таванот , 3d позадина мурали за таванот , 3d плафон за дневна соба , 3d плафон за ѕид , 3d таванот и ѕидот мурали позадина
Боја : како што е прикажано
Материјал : не-плетени
Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба / кујна / старешини' соба ..

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Природен Материјал Позадини
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Европа
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
70
Шема:
Шарени спирала
Е Прилагодите:
Yes
Материјал:
Не-плетени
Производот:
таванот мурали wallpaper / позадина таванот mural

Купувачи како што избираат