.

.

Нови Пристигнување Мода Лилјакот Човек Филм Тема Метал Бетмен Keychain Алуминиумски Копче Синџир на сувенири подарок

Нови Пристигнување Мода Лилјакот Човек Филм Тема Метал Бетмен Keychain Алуминиумски Копче Синџир на сувенири

Оценка на посетителот:

DEN 89.00 -34 %
DEN 134.40
Залиха
Достапно за нарачка


ОПИС
Име : keychain
Стоковните материјал : Метал
Состојба : 100% НОВИ
Димензии : cm/ 35 g
Пакет : спакувани во opp вреќа
SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Карактеристики на предлогот

Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол,Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
HF12130
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
красат

Купувачи како што избираат