.

.

Модерната Дрво светлината LED дневна трпезарија pendant светла суспензија luminaire прстен осветлување дрвени круг светилка држачи ZDD0041

Модерната Дрво светлината LED дневна трпезарија pendant светла суспензија luminaire прстен осветлување дрвени

Оценка на посетителот:

DEN 15227.00 -20 %
DEN 19033.44
Залиха
Достапно за нарачка


Нашата компанија е базирана на верувањето дека нашите клиенти барања се од најголема важност. Нашата група е посветена на исполнување на овие барања. Како последица на тоа, висок процент на нашиот бизнис е од повтори клиенти и препораки.
Ние сме постојано го привлекуваат се повеќе и повеќе клиенти од целиот свет. Вашата посета е добредојден, многу нови стил LED Светилка тука ќе ги прошируваат вашиот хоризонтот, ќе сакате да имате среќен шопинг искуство во нашата продавница.
Благодарение & почит
Модерната Дрво светлината LED дневна трпезарија pendant светла суспензија luminaire led прстен осветлување дрвени круг светилка тела
Модел : (110 V-256 V)
Материјал : Акрил, Метал,дрво
Lightsource : LED Светло
Температура на бојата : Топло бела или Кул бело
големина на :
3 глави : 40x30x20cm,кабелот е 100cm
3 глави : 50x30x20cm ,кабелот е 100cm
3 глави : 60x50x40cm ,кабелот е 100cm

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
3Heads 40x30x20cm, 3Heads 50x30x20cm, 3Heads 60x50x40cm
Wattage:
warm white, cool white
Тип На Објект:
таванот светла
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
PC,Алуминиум,ABS,PVC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број на извори на светлина:
10
Стил:
Модерна
Карактеристики:
pendant светлина
Инсталирајте Стил:
Суспендирани
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
ZDD0041
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Техника:
Обична Обоена
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.

Купувачи како што избираат