.

.

2018 Бебето Здолништа Бели Девојки Здолништа Бал Деца Памук Линија Здолништа Деца Облека Мрежа Деца Еластичен Појас Здолниште,2544

2018 Бебето Здолништа Бели Девојки Здолништа Бал Деца Памук Линија Здолништа Деца Облека Мрежа Деца Еластичен

Оценка на посетителот:

DEN 667.20
Залиха
Достапно за нарачка


см ( 1 инч=2.54 см) Големина Информации
НИ Големина
Предлагам Висина
Должина
Биста
Половината (еластични)
Sleeve
Ознака Големина
3 T
100-110cm
36
-
23x2
-
110
4 T
110-120cm
38
-
24x2
-
120
6
120-130cm
40
-
25x2
-
130
8
130-140cm
42
-
26x2
-
140
10
140-150cm
44
-
27x2
-
150
14
150-160cm
46
-
28x2
-
160
1.Поради различни мерка методи, ќе има 1-3cm грешка.
2.Според деца " висина, тежина, се облекуваат и навики да се избере вистинската големина, ви благодариме!
3. Ве молиме да се мијат длабоко боја облека одделно! Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10, 14
Бренд Име:
ЈУЖНА ТАО
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Обвиткан
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
6932741725444
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца

Купувачи како што избираат