.

.

1 Парче 40*25cm Автомобил Багажникот Најлон Јаже Нето Багаж Нето Торба за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Tiguan Passat Голф Jetta Бора Touareg Touran CC

1 Парче 40*25cm Автомобил Багажникот Најлон Јаже Нето Багаж Нето Торба за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Tiguan

Оценка на посетителот:

DEN 214.00 -9 %
DEN 235.20
Залиха
Достапно за нарачка


40 * 25 см
Nylong Материјал

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Име На Модел:
Багажникот Нето За ФОЛКСВАГЕН
Објектот Ширина:
25cm
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Бренд Име:
carmilla
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Најлон

Купувачи како што избираат