.

.

FashionUnframed 3 Панели Евтини Модерна Море брод Seascape Ѕидното Сликарство Дома Декоративна Уметност Наслика Слика на Платно Печатење

FashionUnframed 3 Панели Евтини Модерна Море брод Seascape Ѕидното Сликарство Дома Декоративна Уметност Наслика

Оценка на посетителот:

DEN 430.00 -27 %
DEN 589.44
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет по cn1518608191qszb Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина : 20x30cmx3pcs (8x12inch x3pcs)
30x45cmx3pcs (12x18inchx3pcs)
40x60cmx3pcs (16x24inchx3pcs)
50x75cmx3pcs (20x30inchx3pcs)
60x90cmx3pcs (24x36inchx3pcs) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x30cmx3pcs, 30x45cmx3pcs, 40x60cmx3pcs, 50x75cmx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Тип:
фотографија
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акварел
Предмети:
Пејзаж

Купувачи како што избираат