.

.

beibehang Прилагодено големи мурали Кинески мастило сликарство Hukou Водопад Жолта Река водопад во ЖИВО позадина позадина

beibehang Прилагодено големи мурали Кинески мастило сликарство Hukou Водопад Жолта Река водопад во ЖИВО позадина

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.Благодарам u така многу. ве молиме да ни каже.

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
луо:
13873882

Купувачи како што избираат