.

.

Превозот луксузни Европската кралската свадба подарок Божиќ музичка кутија врежан Qixi Фестивал девојка љубов сопруга

Превозот луксузни Европската кралската свадба подарок Божиќ музичка кутија врежан Qixi Фестивал девојка љубов

Оценка на посетителот:

DEN 19207.68
Залиха
Достапно за нарачка


[опис на производот] : Ji столарски занает производи фабрика Куќа Уметничките е) На невестата и младоженецот превоз кутија , Исклучителен дизајн, светла боја, фина изработка, чиста рачно изработени занаетчиски, многу деликатна. Внатрешни музика движење за светот три главни музика производители Sankyo Бренд музика движење , на дното на сребро пролет, извртување оваа пролет , неколку танцување со музика ротација .
[производ употреба и функција] : роденденски подарок за Денот на вљубените подароци Божиќ подарок Божиќ подарок
[music] : Да
[производ големина] : висина : 157m m , на дното дијаметар : 130m m
SANKYO Музика движење
[производ број] УМЕТНОСТ - в. џ.-254-4А -
[по продажбата на услугата] :
1 производите се продаваат ќе имаат сервисот за одржување гаранција, оштетена стока гаранција сноси се врати превозот на трошоците за корисниците. Ако квалитетот на производите или во процесот на транспорт има оштетени нашата безусловна се врати.
2 производ е направен од високо-одделение тешко кутија, внатре бела пена. Обезбеди одлична shockproof пакување услуга за клиентите, подарок пакување

Карактеристики на предлогот

Боја Класификација:
бледо жолта
Стил:
Класичната Минг и Кинг Династии
Текстурата на материјалот:
Eggshell
НЕМА.:
УМЕТНОСТ-В. Џ.-254-4А -

Купувачи како што избираат