.

.

Тебе Боја Професионална Шминка Четки Set Pro 14pcs Козметички Четка за Полнење со Кожна Торба Розова Жолта

Тебе Боја Професионална Шминка Четки Set Pro 14pcs Козметички Четка за Полнење со Кожна Торба Розова Жолта

Оценка на посетителот:

DEN 1890.00 -14 %
DEN 2197.92
Залиха
Достапно за нарачка

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Професионални 14pcs Шминка Четка во Собата со СТП Торба Коса материјал : Мека синтетички влакна Рачка материјал : Цврсто дрво Торба материјал : Висок квалитет на СТП кожа Четка Должина : околу 18 CM Четка Случај Големина : 23*21*4 CM
ЗА ПАКУВАЊЕ
1). Вашата нарачка ќе биде добро спакувана со заштитен материјал.
2). Ако ви треба било посебен пакет, ве молиме контактирајте со нас однапред.
ЗА ПРЕВОЗОТ
1). Мали наредби (
2). Поради Ali Express' Правило, наредби од овие земји (руски, Шпанија, Бразил, Украина, Белорусија) треба да се испраќаат преку регистрирате mail.
Значи, со цел да ги покрие трошоците на регистрирате mail, таму ќе биде US$1.5 задолжен за секој мали наредби за помалку од US$5.
3). Нарачки >US$5 ќе биде испорачуван најдобар стандард пост метод соодветно.
4). Ако ви треба било какви посебни превозот метод, ве молиме контактирајте со нас однапред.
ЗА ПО УСЛУГА
1). Ние ви гарантираме нула ризик купување во нашата продавница.
2). За да се обезбеди вашите добри купување искуство, сите нарачки ќе биде двојна проверка пред пратката.
3). Ако ви се незадоволни со стока ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
4). Ние ќе ја напушти 5-Ѕвезда повратни информации за вас кога цел е завршена.
Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5-Ѕвезда повратни информации за нас, исто така.
Ви благодарам многу : -D

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
V-PRO
Количина:
14
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Големина:
14pcs set
Сет:
во прав со четка, фондацијата четка, четка за руменило, спојувајќи четка,
Set1:
нагласи четка, сенки четка, веѓа четка, фан четка,
SET2:
усна четка, concealer четка, контура четка, bronzer четка...

Купувачи како што избираат