.

.

30/50/100pairs/Многу Свила Око Влошки, Под Око Печ,Eyelash Продолжување Lint Слободни Око Влошки од Јужна Кореја Бесплатен Превозот

30/50/100pairs/Многу Свила Око Влошки, Под Око Печ,Eyelash Продолжување Lint Слободни Око Влошки од Јужна Кореја

Оценка на посетителот:

DEN 268.00 -30 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница. Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.
Пакет се вклучени : 15 компјутери/Многу
eyelash влошки, лепак прстени или пар eyelash како подарок Име на Производ : Око Влошки Материјал : Hydrogel Спецификација : 15 Компјутери/Многу Потекло : произведено Во Кина
*Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 работни часа.
*Ние ќе ги провери Лепак Ringsvery внимателно пред превозот

Карактеристики на предлогот

боја:
30 парови, 50 парови, 100 парови
Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Количина:
30/50/100
Број На Модел На:
мин.-2
Бренд Име:
NEWCOME
Големина:
Eye pads
Материјал:
Hydrogels
Количина:
15 пара/многу
боја:
Бела
Пакет:
15 пара и Подарок
Материјал:
Hydrogels
Предност:
гел за око влошки
Стил:
Око влошки за продолжување eyelash

Купувачи како што избираат