.

.

Marquise се Намали За 1,2 Карат Природни Топаз Ангажман Прстен 18K Бело Злато Vingate Коктел Прстен За Женска Вистински Дијамантски Прстен Свадба

Marquise се Намали За 1,2 Карат Природни Топаз Ангажман Прстен 18K Бело Злато Vingate Коктел Прстен За Женска

Оценка на посетителот:

DEN 27312.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме да се напомене дека, сите се врати ставки мора да се задржи нив се уште се во ред и безбедно. Затоа што тоа е единствен кој припаѓаат само за себе, тоа беше многу тешко да се најде било луѓе да сакаат овие накит кој како вас, така што одби да се врати овие кориснички накит. Moissanite најдобра цена гаранција : Нашата moissanite цени обично 20% до 30% пониска од нашите конкуренти, ќе добиете најдобри и најниска цена. Надминува квалитет очекувања : имаме над 10000 заверена скапоцен камен, исклучителна материјали, и квалификувани изработка. Ако сте задоволни со предмети ве молиме да ни остават 5 ѕвезди на повратни информации кои на повратни информации како и многу детали, како е можно(со слика). Ние сме сигурни дека вие нема да најдете повеќе ефективни дијамант или парче накит. Увоз даночни Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната општо земено. Ужива вашиот ризик шопинг патување : Можете да побара наплата во рок од 7 дена кога тоа е почнувајќи од ден сте го добиле.
Бренд : AULEEZE Накит
SKU : GMR10
Метал Тип : 9 K /14 K /18 K Бело Злато
Печат : G9 K/G14 K/G18 K
9 K Злато Тежина : Околу 3.Секој парчиња на накит почеток на човекот направен од страна на вешти мајстори откако ќе поставите цел, на грама на накит ќе зависно од карат тежина, прстен големина и различни стил, сите со цел да преовладуваат во вид. Вие само треба 1 минута, тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние ќе дефинитивно за вас за решавање на овие проблеми за да се обезбеди вашето задоволство.Сите накит се рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии во AULEEZE. Ние ќе го направиме најдоброто да се контролира ризикот од добивање на данок, но ние не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци. Сепак, некои земји, како што е Бразил или Грција, прилагодено на катедрата може да се разгледа за тоа како повисока вредност предмети понекогаш од експрес испорака. Ова е ние секогаш инсистира да го правите.
НА AULEEZE ПРЕДНОСТ ОД 1.7 g
14 K Злато Тежина : Околу 4. Нашиот накит е направена со супериорен материјали и прегледани против исклучителни стандарди за квалитет. Ние веруваме дека најдобрите работи се донесуваат со рака.46 cttw
Поставување Тип : Prong Поставување
Occassion : Годишнината / Дневно / Свадбена / Подарок / Партија
Подарок За : Мајка/Жена/Свршеница/Девојка/Ќерка/Женски Пријател
Може да го прилагоди овој прстен со други материјали и метал, ве молиме да не контактирате доколку ви треба.
AULEEZE Накит : Ние сме професионални накит производителот, кој има 21 години искуство во накит производство. Од првичниот дизајн на завршна изработка, AULEEZE стои зад секој објект. Стручни насоки : - Ако имате некое прашање или да побара помош, нашите не се нарачани Дијаманти и Накит Консултанти може да ви даде персоналните водство без барање.2-каратно
Поставување Тип : Prong Поставување
Страна Камен : Природен Дијамант
Облик : Тркалезна Намали
Страна Камен Вкупно Карат Тежина : 0. Ве молиме контактирајте со нас за да го потврдите. Ви благодариме за вашето разбирање. Нашиот квалитет се дефинирани од страна на илјадници детали и постојано ги надминува нашите клиенти очекувања. Повратни информации Вашата шопинг искуство е важно за нас.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
9K Злато Топаз, 14K Злато Топаз, 18K Злато Топаз
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
Пол:
Жените
Бренд Име:
AULEEZE
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
18k
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бело Злато
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GMR10
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Главниот камен тип :
Природни Топаз
Главниот Камен Карат Тежина:
5.0 кт Marquise Намали
Страна Камења Тип:
природен дијамант
Occassion:
Годишнината/Дневно/ Свадбена/Подарок/Партија
Подарок за:
Мајка/Жена/Свршеница/Девојка/Ќерка/Женски Frie
Сертификат:
Орган Накит Сертификат Во Кинески

Купувачи како што избираат