.

.

Јапонски Аниме ангел чувар Секси Девојка Hugging Тело Перница Случај Милениче Pillowcases Покрие Декоративни Перници, Двострано 2Way

Јапонски Аниме ангел чувар Секси Девојка Hugging Тело Перница Случај Милениче Pillowcases Покрие Декоративни

Оценка на посетителот:

DEN 992.00 -6 %
DEN 1055.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
35x100cm Peach skin, 35x100cm 2Way, 50x150cm Peach skin, 50x160cm 2Way, 50x150cm 2Way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Број На Модел На:
SM1035
Стил:
Аниме
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
ACGN
одделение:
одделение А
Тип:
Pillowcase
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Техника:
Други
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други
Функција:
Други

Купувачи како што избираат