.

.

5pcs 1.8 V DDR2 Конектор Висина 5.2 mm Sockets Обратна Тип 200PIN Лаптоп Memorry Картичка Конектор

5pcs 1.8 V DDR2 Конектор Висина 5.2 mm Sockets Обратна Тип 200PIN Лаптоп Memorry Картичка Конектор

Оценка на посетителот:

DEN 500.00 -18 %
DEN 609.60
Залиха
Достапно за нарачка

Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.8 V DDR2 Конектор Висина 5. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова D-pad САМО ќе одговара на школки, кои дојдоа со трансформирање на D-pad (Сребро, MW3, GOW3).Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција,Негативна повратна информација не може да реши ништо.
Белешки
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Плаќање
1.2 mm Sockets Обратна Тип 200 PIN Лаптоп Memorry Картичка Конектор
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.
Гаранција И Наплата
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Карактеристики на предлогот

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат