.

.

2pc/многу Големи Црвени и бели феникс железо на дизајн кристал applique печ hot fix кристал трансфер мотиви налепница

2pc/многу Големи Црвени и бели феникс железо на дизајн кристал applique печ hot fix кристал трансфер мотиви

Оценка на посетителот:

DEN 302.00 -10 %
DEN 336.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
29*15CM
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Цвет

Купувачи како што избираат