.

.

Ethlyn Голема Големина Накит Сетови за Етиопските Злато Боја на Жените Накит, коса синџир/ коса stick/ pendant /алка/обетки/ringsS140A

Ethlyn Голема Големина Накит Сетови за Етиопските Злато Боја на Жените Накит, коса синџир/ коса stick/ pendant

Оценка на посетителот:

DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка


Накит детали
Превозот
1 Бесплатен превозот Политика
F ree превозот од Кина пост воздух mail за да ја испратите вашата стока (слободен испрати epacket, САД)
2 Пристигнување Време
Кина пост воздух mail : околу 35-40 работни дена да пристигне
DHL/UPS / DHL : околу 3-8 работни дена да пристигне
EMS : за 4-10 работни дена да пристигне
3 Царина
Обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се според вашето барање, колку што е можно да се справи со стоката.
Пакување
Секој производ што ќе се користат специјални OPP вреќа пакување. Кога испраќање на стоки, ние ќе им даде на стоки спакувани во слој од пена подлога. Потоа го стави во посебна кутија. Па ве молиме немојте да се грижите, вашата стока ќе биде безбедно да се дојде. (освен за посебни случаи)
Одржување
Сакаат подароци
Повратни информации
Вашето мислење е навистина многу важно за нас, задоволството на клиентите е целта ние ги извршуваат. Ако имате она што не се задоволни за стоки, ве молиме да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Па кога ќе ја прими стоката, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации.
Политика На Враќање
Ако стоката се појави на не-вештачки штета, како што се квалитетот проблем, ве молиме потврдете по примањето во контакт со нас. Ние ќе ги провери проблем, слободно за испраќање на стоки за вас.
NTION!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Се поставува
Бренд Име:
Ethlyn
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
S140A
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат