.

.

Нови Печатење Washi Лента Јапонски Канцелариски 1.5*10meter Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Adhesiva Decorativa Обоени

Нови Печатење Washi Лента Јапонски Канцелариски 1.5*10meter Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Adhesiva

Оценка на посетителот:

DEN 56.00 -10 %
DEN 61.92
Залиха
Достапно за нарачка

Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Јас
[xlmodel]-[custom]-[28540]
[xlmodel]-[custom]-[28540] НАШАТА ГАРАНЦИЈА
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Врвот-живот Уметности и Занаети Продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Барање : 1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ние нудиме 50% попуст за E-пакет express , 40% попуст за Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, 50% попуст за руските Воздухопловни Пост (некои наредби се бесплатен превозот), и 40% попуст за Fedix, EMS и DHL express .
Ако сте го купиле повеќе од $15 стоки ние ќе ги испраќа преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со слободни, и
Ако сте го купиле повеќе од $150 стоки ние ќе ги испраќа преку ЕМС изразат со бесплатно!
2. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас.
Пур потера Белешки : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ќе не обезбеди следење на услугата. Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена.
[xlmodel]-[custom]-[30125] ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕ
Почитувани Купувачи
За подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!
Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!
Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот Пост-Mail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака!
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[28574]
[xlmodel]-[custom]-[28574]
[xlmodel]-[custom]-[8888] ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Soild Печатење во Боја Washi Лента : 1,5 см ширина * 10m должина.
Забелешка : за помалку од $3 предмети кои не се во можност да се врати или да се разменуваат
.
Испорака Метод :
1.
[xlmodel]-[фото]-[0000] ФОТОГРАФИИ ЛИСТА
[xlmodel]-[custom]-[28536]
[xlmodel]-[custom]-[28536] ПОВРАТНИ информации
1. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
[xlmodel]-[custom]-[28871] ПРЕВОЗОТ МЕТОД ВОВЕД
Нашата работа листата како што е подолу , што гарантира на нашите клиенти да добијат 100% квалификувани производи.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
Z638
Тип:
селотејп
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Боја:
Бела
Големина:
1.5cm width 10m length
Тежина:
0.035kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Подготви дена:
7
Додатоци спецификација:
No

Купувачи како што избираат