.

.

6 Боја Голема Тебе Се Мијат Да Боја Првиот Прирачник Крпа Првиот Обоена Памук Предиво Обоена Ткаенина

6 Боја Голема Тебе Се Мијат Да Боја Првиот Прирачник Крпа Првиот Обоена Памук Предиво Обоена Ткаенина

Оценка на посетителот:

DEN 960.00
Залиха
Достапно за нарачка


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
Вратата ширина : за 140cm-145cm
Материјал : памук предиво обоена
Мик тежина : околу 240 грама

Карактеристики на предлогот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6
Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Органски Памук
Тип:
Geotextile Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Tricot

Купувачи како што избираат