.

.

Careaymade-Фолк стилот Раководител слој cowhide чиста рачно изработени Врежан чевли,на ретро уметност mori девојка чевли,Жените секојдневен Sandals1510-6

Careaymade-Фолк стилот Раководител слој cowhide чиста рачно изработени Врежан чевли,на ретро уметност mori

Оценка на посетителот:

DEN 1847.00 -5 %
DEN 1944.00
Залиха
Достапно за нарачка


Услуга
1, нашите чевли се направени од вистинска кожа материјал ,100% вистински кожа .
2,Чевли Ќе бидат Испратени во 2-7 дена .
3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли , бидејќи тие се рачно изработени производи ,поставеност и изглед ќе се разликува малку .
4, Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект .
6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал , можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака , ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
7,врати се прифаќаат . купувачот плаќаат поштарина.
8, цел откажете прифатени , но купувачот треба да го одберете причина "другите" . Повратни информации : 5stars детални продавачот рејтингот, кои се од клучно значење за раст на нашата мала компанија. Уживаат во шопинг!

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Pu
Бренд Име:
Careaymade
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Применливи место:
надвор
Број На Модел На:
1510-60118
Пета Тип:
Оптоварување
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
mori девојка
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Шема:
Цвет
Внатрешниот Материјал:
Супер влакна
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа
Сандала Тип:
Слајдовите
Повод:
Повик
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Insole Материјал:
ПЕНЕЊЕ

Купувачи како што избираат