.

.

Висок Квалитет На Вистински Глуварче Накит Кристално Стакло Топката Глуварче Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир Pendant Ѓердани За Жени

Висок Квалитет На Вистински Глуварче Накит Кристално Стакло Топката Глуварче Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир

Оценка на посетителот:

DEN 14.00 -42 %
DEN 24.00
Залиха
Достапно за нарачка

Pendant големина : надворешниот дијаметар на 2cm Кореја Восок Јаже : 45 ~ 50cm (прилагодливи) кафена Цвеќиња : Чипка цвет Стаклени топки се две hemispheres прави до топката

Карактеристики на предлогот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
25mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CX-11
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
SexeMara
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат