.

.

SUTEYI 2017 Алиса Во земјата на Чудата хривнија мода Таи чи поставен алка хривнија Уметност Шарм легура алка секс алка 1 buc

SUTEYI 2017 Алиса Во земјата на Чудата хривнија мода Таи чи поставен алка хривнија Уметност Шарм легура алка

Оценка на посетителот:

DEN 54.00 -30 %
DEN 77.28
Залиха
Достапно за нарачка


Моден 2017 Алиса Во земјата на Чудата хривнија мода Таи чи поставен алка хривнија Уметност Шарм легура алка секс алка 1 buc
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BR49
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Тежина:
18g

Купувачи како што избираат