.

.

8Pcs/Set Дрво Вежба Малку Длабочина Запре Јаки Прстен Позиционер Вежба Локатор на дрво работи вежба малку сет Локатор VEP32 P50

8Pcs/Set Дрво Вежба Малку Длабочина Запре Јаки Прстен Позиционер Вежба Локатор на дрво работи вежба малку сет

Оценка на посетителот:

DEN 146.00 -49 %
DEN 287.04
Залиха
Достапно за нарачка


8 Pcs/Set Дрво Вежба Малку Длабочина Запре Јаки Прстен Позиционер Вежба Локатор на дрво работи вежба малку сет Локатор
Сосема нов и висок квалитет. 8-PC Вежба Малку Длабочина Запре Јака. Вежба Малку Длабочина Запре Јака. Вежба Ограничен прстен, стегање уред, позиционер. Работи со двете стандардни и бред-точка битови. Setscrew тип јака нема да оштетат делови. Позитивно се заклучува насекаде по малку. Појачани и Tampered. Висок Јаглероден Челик Вежби. Големини : 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 16mm.
Пакет се Вклучени : 8 x Вежба Малку Длабочина Запре Јака 1 x Хексадецимален Клуч
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Должина:
како се покаже слика
Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
VEP32
Тип:
Центар Вежба Малку

Купувачи како што избираат