.

.

Грижа ткаенини

Грижа ткаенини

Оценка на посетителот:

DEN 662.40
Залиха
Достапно за нарачка

Анти-статички ткаенина бакар најлон ткаенина
Производ Бр. : YCU16
Состав : бакар најлон 35% sp 10% најлон 55%
Ширина : 160 CM
Боја : црна
Функција : Анти-статички ткаенина
Се користи за : облека
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 62.5 cm долги,на ткаенина ширина е 160 см.

Карактеристики на предлогот

Функција:
Анти-Бактерии
Бренд Име:
БЛОК EMF
Ширина:
160cm
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Техника:
Плетени
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
YCU16
боја:
Црна
Ширина:
160cm
Тежина:
180g/метри
fuction:
АНТИ-СТАТИЧКИ Ткаенина
Технологија:
Ткаени
Материјал:
бакар најлон 35% sp 10% најлон 55%
користат за:
облека

Купувачи како што избираат