.

.

(Кина Гуангжу) производителите продажба на надувување слајдови,Делфин слајд КЕНТАКИ-697

(Кина Гуангжу) производителите продажба на надувување слајдови,Делфин слајд КЕНТАКИ-697

Оценка на посетителот:

DEN 144000.00
Залиха
Достапно за нарачка

Yuelunya надувување
Материјал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВ-третирани, отпорни на оган, вода-доказ и помина SGS сертификат
couleur :
Мулти-Couleur, selon votre demande
taille :
9 L * 6 W * 7 Hm Personnalisé tailles
За сертификација на :
CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ,
MOQ :
1 парче
Рок на плаќање :
Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозот
Време на испорака
10-18 дена
ventilateur
220-240 v/110-120 v CE/UL
Место на Потекло
Guangdong, chine
Пратката термини : од Страна на море (околу 10 до 50 дена) од Страна на воздух (околу 5-8 ден) Од експрес (околу 3-6 ден)
Употреба : добро поставена во паркови, плоштади, семејните градини, училишта, спортски арени, читање центри луѓето можат да играат заедно и да се забавуваат во супер прекрасна забава рај. добредојдовте на анкетна повеќе за нашите производи

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
КЕНТАКИ-697
is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Slide
Големина:
9L*6W*7Hm
MOQ:
1 Парче
Компресори:
220-240V 110-120V CE УЛ
сертификација:
CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ
Рок на плаќање:
Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозот

Купувачи како што избираат