.

.

Niuniu Татко 80см да 260cm Гигант мечето Кожата Американски Мечка Кадифен Играчки САД Мечка Кадифен Bearskin#

Niuniu Татко 80см да 260cm Гигант мечето Кожата Американски Мечка Кадифен Играчки САД Мечка Кадифен Bearskin

Оценка на посетителот:

DEN 583.00 -5 %
DEN 613.44
Залиха
Достапно за нарачка

Niuniu Татко 100cm да 260cm Гигант мечето Кожата Американски Мечка Кадифен Играчки САД Мечка Кадифен Bearskin
Голем нарачате ве молиме контактирајте со нас, ние сме повластен полицијата за промет на големо клиенти.
1 : Ова е полу-готови производи,Тоа е недовршена, Тоа е кожата не полнети . и овој тип има нема патент.
2 : Школка големина од 80 260cm
3 : Големина 80см 0.25 кг : 100cm 0.35 kg : 120cm за 0,6 kg; 160cm 0.85 kg ; 200cm 1.1 kg; 260cm 2.3 kg
4 : колку повеќе наредбата, поголем попуст.
5 : Тоа е zip на грбот, можете да ја отворите и да се стави pp памук во внатрешноста, Под слики, таму е нашата готовиот производ да се покаже, само за референца.
6 : Ние ветуваме дека ова е најниската цена на Aliexpress !
Ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас !локалните даноци и увозни давачки може да се направат во некои земји и оваа цена не е вклучена и
Ве молиме имајте во предвид нејзината само bearskin , треба да се пополни памук себе
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ПРЕДВИД ПРЕД ДА ЈА КУПИТЕ.
Превозот И Плаќање :
1. Сите предмети ќе биде предаден на светот, откако го примиле исплата.
2. Ние обезбедуваме Кина Пост Воздух Mail за превозот метод, времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме не го отвори спорот.
3. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
4. Ние не сме одговорни за било ЛОКАЛНИТЕ ДОЛЖНОСТ ИЛИ ДАНОК . 5. Предмети ќе бидат испратени во рок од 8 дена по добивањето потврди плаќање
6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7. Кина Пост Воздух пошта е бесплатно, Но Транзит време нестабилен.
8. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
9. Поради превозот одложувања, Ние може да се прошири транзит време. Па ве Молиме Не го отворите некој спор.Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја различни. Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат
Повратни информации :
1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!!
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Руски Купувачот Се Обрне Внимание :
1. Времето за испорака е 25-45 дена поради тешки работи на Русија Пост , ако не се стоки во 40 дена ,pls контакт со мене ,pls не го прават спорот за помалку од 90 дена.
2. Купувачот мора да обезбеди целосно име и презиме .Во Русија имаше новиот закон, сите парцели треба купувачите полно име (презиме, име и средно име), инаку парцела ќе биде испратена назад.
Брза испорака е EMS,DHL,UPS-от и слично,тоа ќе ги 5-10 дена до вас.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Niuniu Татко
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
-
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
TQ20150810H
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Тема:
кадифен играчки
Форма:
кадифен играчки

Купувачи како што избираат