.

.

Господин Стил Новороденче Фотографија Реквизити Бебе Капа со Пелена Капак и се Врзуваат Момче Костим Облека H268

Господин Стил Новороденче Фотографија Реквизити Бебе Капа со Пелена Капак и се Врзуваат Момче Костим Облека

Оценка на посетителот:

DEN 363.00 -35 %
DEN 559.20
Залиха
Достапно за нарачка


Опис
Производи Име : Момче Господин Фото Реквизити Големина : За 0-6 месеци бебето Боја : Како на сликите покажуваат Материјал : Мека Капчиња Памук Шапка Димензии : 40cm Топло Совети : 1. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. 2. Како што се рачно изработени предмети, таму ќе биде малку грешка (Грешка во рок од 5cm). 3. ние нудиме на големо цена, ве молиме контактирајте ме ако цел повеќе.

Карактеристики на предлогот

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ksummeree
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Материјал:
Памук,Полиестер
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
H268
Тип:
новороденче фотографија реквизити
Примена:
Фото, туш, новородените подарок
Име:
Бебе Капа со Пелена Капак и Вратоврска

Купувачи како што избираат