.

.

Новата Црна И Бела Машки Пејач ноќен клуб Бар DJ ДС Панк Рок Кошула Тенок Вест машка Облека Мажите Фаза Носат Покаже Пердув Носии

Новата Црна И Бела Машки Пејач ноќен клуб Бар DJ ДС Панк Рок Кошула Тенок Вест машка Облека Мажите Фаза Носат

Оценка на посетителот:

DEN 2400.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата големина е Кинески големина, која е 1-2 помала од НАС или Евра големина. Ве молиме понуди на вашата висина и тежина, ние ќе ви испрати точна големина за да се вклопуваат. Во спротивно ние ќе ви испратиме големина како ќе нареди.
Само продаде вест,не ги вклучува другите!!!
Повеќе добри производи,ве молиме кликнете на следниот линк :
Многу важно : Pls напишете одредување на вашата висина и тежина. ние ќе ви испратиме најдобри големина. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. Сите големина детали се 1-3cm толеранција.
За превозот
Ние брод за излез на стоката од страна на Кина Пост Воздух Mail слободни рамките 7days од приемот на вашата исплата. И ние ќе ви ги понудиме следење на број. Ако сакате да ја прими во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
За плаќање
Ние ја прифати Кредитна картичка, Western union, Веб Пари, Qiwi паричник.
За повратни информации
Ние ќе ја напушти POSTIVE ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние го цениме ли да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
За боја
Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна.
За недостатоци
Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.
Политика На Враќање
Вашето задоволство е наша вечна потрага!
Ако постои било каков проблем со стоката која сте ја добиле, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Пердуви
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
s-xxl
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
боја:
Црна и Бела
КОРИСНИКОТ ЗА :
show, DJ, ds, перформанси, машки пејач
Големина:
s-xxl
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат